AUTO-ECO Kazimierz Tkaczyk stacja Demontażu Pojazdów
NR R/39 posiadającą uprawnienia Wojewody Podkarpackiego
i działająca w oparciu o Decyzje Nr. ŚR.IV - 6620/6/07

O firmie

Firma AUTO-ECO jest stacją Demontażu Pojazdów NR R/39 posiadającą uprawnienia Wojewody Podkarpackiego i działającąw oparciu o Decyzje Nr. ŚR.IV - 6620/6/07 zgodnie z "Ustawą orecyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji" z dnia 20stycznia 2005 r. Jesteśmy jedyną licencjonowaną stacją w powiecie jarosławskim.

Obecnie oferta firmy obejmuje:

  • Skup pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz samochodów powypadkowych;
  • Wydawanie zaświadczeń o przekazaniu pojazdu do stacji demontażu niezbędnych do jego wyrejestrowania;
  • Płacimy za każdy pojazd;
  • Transport pojazdów przeznaczonych do kasacji;
  • Sprzedaż części używanych do wielu marek;
  • Skup wszelkiego rodzaju złomu.

Oferujemy nasze usługi osobom indywidualnym jak i prowadzącym działalność gospodarczą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednio dobraną kadrą pracowników, aby w pełni zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług od momentu pierwszego kontaktu do zakończenia zlecenia. Jesteśmy otwarci na warunki sugerowane przez klienta, pozostając całkowiciedo Państwa dyspozycji.

Nasza stacja to jedyne miejsce w powiecie jarosławskim, gdzie legalnie można zezłomować pojazd wycofany z ruchu. Dbamy o środowisko – po demontażu tylko 10% wagi pojazdu trafia na składowiska odpadów. Do recyklingu trafiają akumulatory, olej, płyny hamulcowe, resztki paliwa czy płyny chłodnicze.

© 2013 Auto Eco - Stacja demontażu pojazdów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja i CMS: omnia.pl